Centrum Inicjowania Rozwoju

Jeżeli jesteś organizacją pozarządową działającą w Gdańsku, która szuka miejsca do pracy własnej lub na organizację spotkań, potrzebuje wsparcia doradczego, szuka partnerów do swoich działań, możliwości finansowania  działań, informacji, a przede wszystkim jesteś organizacją, która chce się rozwijać i nie boisz się wyzwań!

 

To my jesteśmy!

 

Centrum Inicjowania Rozwoju to nowa kreatywna przestrzeń coworkingowa dla NGO w samym centrum Wrzeszcza,

w której w ciepłej przyjaznej atmosferze będziesz miał/a szansę popracować nad rozwojem swojej organizacji, poznać inne organizacje i firmy, realizować swoje działania i rozwinąć skrzydła!

 

Co możesz od nas otrzymać:

 • wsparcie animatora, który podpowie, gdzie szukać wsparcia, jak możesz rozwijać swoją inicjatywę, pomoże stworzyć Ci plan rozwoju Twojej organizacji;

 • wsparcie doradcy, w szczególności w zakresie:

 1. poszukiwania źródeł i możliwości finansowania Twojej organizacji, tworzenia wniosku o dotację ze środków publicznych, pozyskiwania sponsorów, crowdfundingu, działalności gospodarczej,

 2. nawiązywania relacji z partnerami biznesowymi, społecznymi i publicznymi,

 3. tworzenia strategii CSR,

 4. tworzenia i rozwijania Twojego pomysłu, projektu, akcji,

 5. projektowania usług społecznych,

 6. komunikowania działań NGO (promocja, social media)

 7. kompetencji miękkich lidera NGO,

 • ofertę szkoleniową: KUŹNIA LIDERÓW NGO vol. 2 dla startujących liderów organizacji pozarządowych z Gdańska, w ramach której będziesz mógł/mogła zwiększyć swoje kompetencje dotyczące wiedzy na temat funkcjonowania NGO, zarządzania zespołem, komunikacji, odpowiedzialności lidera, ale także otrzymasz konkretne narzędzia do pracy w swojej organizacji, więcej informacji: https://www.forumrozwoju.org.pl/kuznia-liderow-ngo

 • tematyczne spotkania networkingowe, realizowane średnio raz w miesiącu, w tym dedykowane specjalnie organizacjom porarządowym ( KAWA W CIR, jak również łączące przedstawicieli różnych sektorów - CSR.WARTO(ści) - sprawdzajcie nasz kalendarz (forumrozwoju.org.pl)

 • bezpłatną możliwość korzystania z przestrzeni coworkingowej (obowiązuje wcześniejsza rejestracja) w tym:

 1. skorzystania z sali szkoleniowej na Twoje spotkanie, szkolenie,

 2. skorzystania z biurka do Twojej codziennej pracy (możesz pracować przy nim, pijąc dobrą kawę w dogodnych dla Ciebie godzinach) w zależności od Twoich potrzeb możesz wynająć biurko na godziny albo na cały miesiąc.

 

Kiedy?

Od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00, ale uwaga!

Znamy społeczników i ich potrzeby, dlatego dostosujemy się do Twoich potrzeb (możesz korzystać z biura coworkingowego po wcześniejszym umówieniu nawet wcześnie rano lub bardzo późnym wieczorem.

Umówmy się, spotkajmy, wspólnie ustalmy, jak możemy Ci pomóc. Pamiętaj, że nasze wsparcie jest dla ngosów bezpłatne!

 

Kontakt:

CENTRUM INICJOWANIA ROZWOJU

ul. Jaśkowa Dolina 9/4, Gdańsk Wrzeszcz

email: koordynator@upfoundation.pl,

tel:  664 899 125.

społeczny_coworking.png
ReD-0670.jpg
1110072080300526.izTL47wXSBnH541b8Joa_he
LOGOTYPY .png