Uwaga! Dla wszystkich uczestniczek i uczestników Forum: Po wysłaniu zgłoszenia przez  https://9forum.konfeo.com/pl/groups otrzymają Państwo email z biletem (linkiem do rejestracji na platformę Hopin, na której odbywa się wydarzenie). Proszę pamiętać, że niezbędne jest zrejestrowanie się na Hopin. Prosimy nie zwlekać.

   

                     

                           

 

 

WAŻNE - SESJE ODBYWAJĄ SIĘ W TYM SAMYM CZASIE, WYBIERZ JEDEN POKÓJ, Nie martwcie się, dobre praktyki prezentowane we wszystkich pokojach zostaną nagrane). 

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

https://9forum.konfeo.com/pl/groups

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 21 listopada 2020  (zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia rejestracji w sytuacji wykorzystania wszystkich miejsc). Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@upfoundation.pl

LINK DO SZCZEGÓŁOWEGO PROGRAMU:

https://issuu.com/upfoundation/docs/9_fir_program_wydarzenia

Podczas Forum odbędą się Wirtualne Targi. Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych wystawców i odwiedzenia stoisk targowych podczas konferencji!
LISTA WYSTAWCÓW: 

 

 

 

NOWA FORMUŁA
Przenosimy naszą przestrzeń inspiracji i współpracy do świata online. W związku z tym, staraliśmy się zaprojektować ją tak, aby Forum było ważnym momentem w kalendarzu i harmonogramie dnia każdego z uczestników, ale jednocześnie aby jego agenda nie skupiła nas przy komputerach na zbyt długi czas. Każdy z nas mierzy się obecnie z wyzwaniem “chodź na Zooma”. Chcemy uszanować możliwości i potrzeby wszystkich uczestników.

 

GLOBALNE WYZWANIA, LOKALNE INICJATYWY - CELE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Jednocześnie, unikatowość tegorocznego spotkania wynika ze specyfiki dyskusji, w której mieszać się będą, nie bez kozery, wyzwania globalne wyrażone w nawiązaniach do Agendy 2030 dla biznesu i 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ale jednocześnie powiązane z nimi ściśle wyzwania lokalne, w tym w szczególności te dotykające ostatnich miesięcy i dni.  

 

PARTNERSTWO 

Forum ma dać nam wszystkich - nowe kontakty do wspólnych inicjatyw, inspiracje, a przede wszystkim ma pozwolić odpowiedzieć na pytanie JAK? BYĆ i działać RAZEM. Celem, jaki przede wszystkim realizuje Forum Inicjowania Rozwoju jest Cel 17 Partnerstwa na rzecz celów. Współpraca międzysektorowa może pozwolić znajdować odpowiedzi na wiele trudnych pytań. 

 

Do zobaczenia na Forum,
Rada Programowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REGULAMIN DO POBRANIA:

Sprawdź jak było i dołącz do nas w tym roku

Fundacja Inicjowania Rozwoju UP Foundation

ul. Jaśkowa Dolina 9/4, 80-252 Gdańsk

biuro@upfoundation.pl, 

NIP: 9571059793, KRS 0000393420; REGON 221509149

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now