innaczej_cover_fb.png

INNaczej Innowacje Społecznej edycja 2019

MYŚLISZ INNACZEJ?

W TWOJEJ GŁOWIE POJAWIAJĄ SIĘ POMYSŁY NA DZIAŁANIA W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU LUB CAŁYM GDAŃSKU?

MASZ POMYSŁ NA POZYTYWNĄ ZMIANĘ SPOŁECZNĄ, ALE NIE BYŁO JESZCZE OKAZJI GO ROZWINĄĆ?

Cieszymy się, że chcesz zmieniać swoją lokalną rzeczywistość w sposób inny niż wszyscy! Do 12 grudnia 2019 roku złóż wniosek online do INNaczej, programu wspierającego innowatorki i innowatorów społecznych.
  • zdobądź wsparcie finansowe nawet do 6 000 zł

  • opiekę mentorską

  • wsparcie szkoleniowe i organizacyjne

  • możliwość korzystania z przestrzeni coworkingowej

Na etapie składania formularza online, najważniejszy jest pomysł, który chcesz zrealizować. Jeśli przekona on Komisję Konkursową, to właśnie na jego rozwój otrzymasz grant, a my pomożemy ci merytorycznie i organizacyjnie.

To trzecia edycja programu na innowacje społeczne, który powstał z myślą o mieszkankach i mieszkańcach Gdańska. W ramach INNaczej zostało wspartych już 18 inicjatyw!

 

A to kilka z nich:

Kurs dla rodziców “Rozbrajamy złość”, Książka “Niezwykły Pies Benio” pomagająca oswoić dzieci i rodzinę z cukrzycą, “Dzieciaki – Myślaki” czyli edukacja filozoficzna w przedszkolach oraz projekt “Pakuję do swojego” zachęcający do zastąpienia jednorazowych opakowań takimi, których można używać wielokrotnie.

 

Chcesz dołączyć ze swoim pomysłem do tego grona? Przeczytaj regulamin i uzupełnij aplikację online:

 

Regulamin Konkursu INNaczej 2019

 

Inicjatywy zgłoszone do INNaczej już na etapie naboru będą mogły korzystać ze wsparcia szkoleniowego. W grudniu zaprosimy osoby składające wnioski do udziału w wyjątkowym warsztacie, podczas którego popracują nad swoimi pomysłami by stały się jeszcze lepsze i zwiększyły swoje szanse na otrzymanie dofinansowania. W tym momencie planujemy już kilka szkoleń w drugim etapie konkursu: skupimy się na profesjonalnym projektowaniu innowacji społecznych, następnie dobrym prezentowaniu pomysłów i różnych możliwościach finansowania projektów społecznych. Jednak część wsparcia będzie “szyte na miarę”, podejdziemy do tego elastycznie w zależności od potrzeb zgłoszonych pomysłów.

Czekamy na zgłoszenia!
Termin nadsyłania  pomysłów innowacji społecznych mija 12 grudnia 2019 roku.

 

Formularz zgłoszeniowy online dostępny pod adresem: 

https://forms.gle/APdAJ1pkiJP54EDt7

Możesz uzupełniać szkic wniosku w pliku Word, a następnie skopiować odpowiedzi do formularza online.

SZKIC FORMULARZA: 

 

 

Operatorem Funduszu już po raz drugi jest Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION, która będzie prowadzić projekt we współpracy z partnerami: Crowd.Academy, Europejskim Centrum Solidarności, MAMYWENE, Service Sandbox. Organizatorem Konkursu jest Miasto Gdańsk.

Kontakt:
Natalia Siuda-Piotrowska
Koordynatorka merytoryczna
Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION
koordynator@upfoundation.pl
664 899 125

innaczej_stopka_edited.jpg