Rekrutujemy do 4 edycji

Kuźni Liderek i Liderów

Gdańskich NGO

Aktywistko, Aktywisto, zgłoś się!

 

Dowiesz się:

Jak wzmacniać swoje kompetencje liderskie?

Jak wspierać różnorodność w organizacji?

Jak nie zgubić się w prawnych aspektach NGO?

Jak wprowadzić strategię CSR?

Jak osiągnąć work- life balance?

Jak komunikować się na zewnątrz i wewnątrz organizacji?

Jak pozyskiwać środki, prowadzić i rozliczać projekty?

i wiele więcej...

 

Kuźnia to cykl praktycznych, bezpłatnych warsztatów dla 12 liderek i liderów organizacji pozarządowych, realizowany od końca maja do listopada 2021 roku, w ramach projektu dofinansowanego ze środków Miasta Gdańska. Celem Kuźni jest budowanie i wzmacnianie osób zarządzających organizacjami społecznymi i wspólne budowanie odpowiedzialnych społecznie i świadomych swoich celów organizacji pozarządowych, potrafiących wykorzystywać dostępne narzędzia i możliwości do swojej codziennej pracy.

 

W zamian za zaangażowanie w szkolenie otrzymasz:

  • moc do działania i odwagę do zmieniania rzeczywistości,

  • konkretne narzędzia do zarządzania organizacją i zespołem,

  • sieć kontaktów wśród liderów NGO.

 

Pierwsza część warsztatów (odbywająca się do wakacji) będzie realizowana w formule online, drugą zaś (o ile sytuacja pozwoli) zrealizujemy stacjonarnie w dostępnej dla wszystkich przestrzeni. Spotkania będą w piątki od godziny 16:30 do 20:00 i w soboty od 10:00 do 16:00, średnio co drugi tydzień z przerwą wakacyjną.

Udział jest bezpłatny.

 

Warunki uczestnictwa:

  • Wysłanie formularza zgłoszeniowego do 20 maja 2021 roku FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY Liczba miejsc jest ograniczona, nie zwlekaj!

  • Projekt jest skierowany do osób działających na rzecz Miasta Gdańska- działaczy społecznych z organizacji pozarządowych, a także do osób, które nie są zrzeszone, ale planują otworzyć organizację.

  • Zakładamy w ramach prowadzonej rekrutacji możliwość odbycia dodatkowych rozmów lub pytań drogą elektroniczną. Preferowane będą osoby, które zadeklarują udział w całym cyklu szkoleniowym. Istotnym elementem kursu jest obecność uczestników na spotkaniach, ponieważ zakończy się on prezentacją przez nich indywidualnych projektów. Pokażą one, co Kuźnia zmieniła w ich organizacjach, czego się dowiedzieli, czy jak wykorzystują zdobytą wiedzę w praktyce.

 

Kontakt

CENTRUM INICJOWANIA ROZWOJU

ul. Małachowskiego 8/2, Gdańsk Wrzeszcz

e-mail: kontakt@upfoundation.pl

2021.png
plakat1.png
2021 (2).png