top of page
Panie fitness

SPÓJRZ

NA SIEBIE

SPÓJRZ NA SIEBIE to pierwsza w Polsce ciałopozytywna kampania dla młodzieży. Co druga 15latka i co trzeci 15latek w naszym kraju nienawidzi własnego ciała. Tak wynika z najnowszego raportu Światowej Organizacji Zdrowia, z maja 2020 roku. Z tego względu powstaje kampania, która poprzez cykl warsztatów, prelekcji oraz konsultacji psychologicznych dokona realnej zmiany w myśleniu nastolatków. 

JAK CHCEMY TO ZMIENIĆ?

 

Nie zmienimy od razu całego świata, ale powoli i systematycznie będziemy budować poczucie samoakceptacji i własnej wartości u młodych osób. Zaczniemy od tworzenia ciałopozytywnej przestrzeni w gdańskich szkołach oraz stworzymy cykl bezpłatnych warsztatów dla trójmiejskiej młodzieży. Zapewnimy również dostęp do bezpłatnych konsultacji z doświadczonymi psycholożkami i psychologami, podczas których nastolatkowie będą mogli indywidualnie pracować nad postrzeganiem siebie i swojego ciała.

NA CO ZBIERAMY PIENIĄDZE?

 

Jeśli uzbieramy 2 500 zł - sfinansujemy ciałopozytywną sesję zdjęciową!

Jeśli uzbieramy 10 000 zł - sfinansujemy dodatkowe konsultacje psychologiczne!

Jeśli uzbieramy 17 000 zł - zrobimy tydzień dodatkowych warsztatów dla młodzieży!

 

SPÓJRZ NA 4 powody, dla których warto nas wesprzeć. 

 

  1. To nie będzie kolejna reklama społeczna wyświetlana w telewizji. To będzie realna zmiana, która zadzieje się w głowie nastolatka.

  2. Co ważne, nasz projekt będzie obejmować wszystkie osoby w wieku 14 - 19 lat bez względu na płeć. Przestańmy udawać, że ten problem chłopców nie dotyczy!

  3. Mamy przygotowany dokładny plan działania, sprawdzony przez specjalistów i gotowy do wdrożenia. 

  4. Mamy odwagę, motywację oraz umiejętności by zacząć budować nową ciałopozytywną młodzieżową społeczność!

stopka_Aktualna fundusz.jpg
bottom of page